|  | 

Informatyka

5 najlepszych dodatków Facebook do Mozilli Firefox.

5 najlepszych dodatków Facebook do Mozilli Firefox.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

5 najlepszych dodatków Facebook do Mozilli Firefox.

5 najlepszych dodatków Facebook do Mozilli Firefox.O tym jeszcze nie pisałem na blogu. Wpadł mi pomysł na temat i sądze, że komuś może się przydać takie zestawienie. Wiele osób nie wyobraża sobie życia i internetu bez facebooka i na pewno każdy o nim słyszał. Korzystają z niego miliony osób na całym świecie i liczba różnego rodzaju rozszerzeń, rośnie. Zebrałem więc kilka najciekawszych i najbardziej przydatnych typowo przeznaczonych dla facebooka.
Facebook Toolbar 1.4.5.
To nic innego jak dodatkowy pasek narzędzi do przeglądarki. Dzięki niemu, w każdej chwili możemy skorzystać z wyszukiwarki facebook lub też ustawić własny status. Zostaniemy również powiadomieni o nowych zaproszeniach itp itd. Jednym słowem – podstawowy dodatek dla każdego korzystającego z facebook.

AdBye – For Facebook 1.0.
Dodatek blokujący reklamy na facebook.

Facebook Video 2.2.1.
Zastanawiałeś się kiedyś, jak ściągnąć film z facebook? Za pomocą tego rozszerzenia możesz w prosty sposób pobrać dowolny materiał filmowy. Prócz tego będziemy mogli pobrać kod html i umieścić dowolny filmik na dowolnej stronie.
Osoby, które nie chcą instalować dodatku, aby pobrać film, mogą skorzystać ze strony generującej download. Wklejamy link i pobieramy.

– 1.11.2010 rozszerzenie przestało istnieć.
Facebook Photo Album Downloader 0.2.
Jeśli znaleźliśmy interesującą galerię, którą koniecznie chcemy mieć u siebie na dysku, możecie bez problemu ją pobrać za pomocą tego rozszerzenia. Wybieramy album, klikamy PPM i wybieramy „Download Album with FacePAD„.

Boost for Facebook 10.0.2.
Jeżeli ktoś nie chce instalować mnóstwa dodatków do różnych funkcji, może zainstalować jeden, który zastąpi niektóre. Rozszerzenie zawiera downloader materiałów wideo, funkcję ukrywania reklam, ponad 300 skórek dla facebook i wiele wiele innych. Szerokie możliwości konfiguracji.

Inne wpisy:

5-najlepszych-dodatkow-facebook-do-mozilli-firefox

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie