|  | 

Informatyka

Blokowanie komentarzy z Firefoxem.

Blokowanie komentarzy z Firefoxem.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Blokowanie komentarzy z Firefoxem.

20070520 firefox logo1 Blokowanie komentarzy z Firefoxem.Ostatnio przeglądając różnego rodzaju strony natknąłem się na dość interesujący dodatek do Firefox’a jakim jest wtyczka CommentBlocker. Zapewne wielu z Was nie lubi czytać często głupich i obraźliwych komentarzy, przez które można się zdenerwować. Wtyczka ta umożliwia blokowanie komentarzy z poziomu przeglądarki.

Pewien programista “Xertoz” udostępnił w bazie mozilli wtyczkę CommentBlocker.
Cóż takiego czyni tą wtyczkę niezwykłą? Zapewne to, że ta wtyczka automatycznie ukrywa komentarze na stronach internetowych.

Jej zasada działania jest zbliżona do wtyczek typu AdBlocker. Wystarczy ją zainstalować, a wykryje ona wszystkie sekcje odpowiedzialne za komentarze po czym ukryje je.

Wtyczka jest dość nowa, więc potrzebuje jeszcze dopracowania. Jak na razie to ten dodatek świetnie radzi sobie na popularnych serwisach internetowych.

Inne wpisy:

blokowanie-komentarzy-z-firefoxem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie