|  | 

Informatyka

Dodawanie nowych funkcji do Windows 7.

Dodawanie nowych funkcji do Windows 7.

Dodawanie nowych funkcji do Windows 7. Dodawanie nowych funkcji do Windows 7.Aktualna wersja systemu Windows daje spore możliwości konfiguracji i dostosowania go do swoich potrzeb. Jednak nie można ukryć, że bez kilku dodatkowych programów i trików nie obejdzie się podczas korzystania z systemu. Napisano dzięki temu program, który pozwala rozszerzyć możliwości systemu Windows 7, a także w pewnym stopniu systemu Vista. Dzięki niemu możemy dodać sporo nowych funkcji do, które mogą ułatwić nam korzystanie z Windows.

Ta mała aplikacja to 7Plus. Pozwala dodać sporo nowych możliwości, a każdą z nich przypisać do dowolnej kombinacji klawiszy.

Po uruchomieniu programu, włączy się nam przeglądarka internetowa z listą funkcji, które możemy zaaplikować do systemu. W samym programie próżno szukać jakiegoś menu, przycisków, ikonek czy innych podobnych. Jedyne opcje konfiguracji programu znajdują się w pierwszym menu, „Introduction” (zdjęcie). Ustawiamy częstotliwość aktualizacji aplikacji, autostart z systemem Windows i ukrywanie ikonki na pasku systemowym.

Menu programu to po prostu lista funkcji. Klikamy na dowolną z nich, po prawej stronie wybieramy kombinacje klawiszy lub odznaczamy i zaznaczamy okienka po czym klikamy „Apply„. To cała obsługa tej małej aplikacji, ale za to z wielkimi możliwościami.

Nie będę wypisywał tego, co możemy zrobić za pomocą programu. Dzięki aplikacji dodamy m.in. obsługę zakładek/kart do eksploratora Windows. Teraz możemy przeglądać dyski i foldery za pomocą kart, jak w przeglądarce a nie w osobnych oknach.

Inne wpisy:

dodawanie-nowych-funkcji-do-windows-7

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie