|  | 

Informatyka

Duże narzędzie do konfiguracji Windows.

Duże narzędzie do konfiguracji Windows.

VISTA 150×150 Duże narzędzie do konfiguracji Windows.Korzystając z internetu, przypadkiem wpadło mi w ręce nowe narzędzie do systemów Windows. Nie spodziewałem się niczego zaskakującego, ale mimo to postanowiłem sprawdzić. Pobrałem, zainstalowałem i jestem naprawdę zaskoczony. Niesamowita ilość wbudowanych funkcji i wszystkie informacje o komputerze i systemie, zebrane w jednym miejscu.

Nie pisałbym o nim, gdyby nie był darmowy. Jest to naprawdę obszerne narzędzie w zupełnie darmowym wydaniu. Obsługuje systemy Windows XP, Vista oraz 7 w 32 i 64-bitowych wersjach i do prawidłowego działania potrzebuje .NET Framework 3.5. Program jest tylko w angielskiej wersji, ale nie powinno to być problemem.

Co nam może zaoferować program System Nucleus? Mnóstwo. Począwszy od utworzenia kopii obecnego stanu systemu i ustawień przed wprowadzeniem zmian, przez deinstalację programów, wyłączanie usług systemu i edycję autostartu, aż po korzystanie z wielu wbudowanych narzędzi online. Wygenerujemy również raporty i wyeksportujemy dane wybranych wpisów w dzienniku.

Oczywiście możemy o wiele więcej, ale ciężko to wszystko ubrać w słowa. Po prostu trzeba z tego programu skorzystać.

Od siebie tylko dodam dla ułatwienia, że zakładka „View” to wbudowane funkcje i narzędzia programu. Diagnostyka, przeglądanie, itp. Zakładka „Tools” to zgrupowanie funkcji systemu Windows. „Online” to spis skanerów i narzędzi online, a w „System State” nasz komputer wylogujemy, wyłączymy, wprowadzimy w stan hibernacji i inne rzeczy z tym związane.

Inne wpisy:

duze-narzedzie-do-konfiguracji-windows

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie