|  | 

Hobby i Rozrywka

Escape Room Kraków

Escape Room Kraków
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

W pokoju zagadek

Od pewnego czasu wśród dzieci i młodzieży rośnie popularność gier komputerowych. I chociaż rodzice na pewno woleliby, aby ich pociechy wybrały komputerowe gry edukacyjne, to jednak dzieciaki wybierają całkiem inne gry. Niestety są one często przyczyną wielu negatywnych emocji, począwszy od strachu, zachwiania równowagi i koncentracji, a na agresji i złości skończywszy. Takie gry również lubiane są przez dorosłych, zwłaszcza, gdy wymagają rozwiązywania różnych zagadek, czy szukania sposobów na wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia.
To właśnie na ich bazie powstały gry, już nie w świecie wirtualnym, ale w rzeczywistości.
Pokój zagadek czyli escape room, bo taką nazwę noszą, to prawdziwy pokój pułapka, w którym zamknięci zostają gracze. Ich zadaniem jest wydostanie się z tego pomieszczenia w ciągu godziny. Niestety nie jest to łatwe, bo aby się wydostać trzeba rozwiązać wiele zagadek i łamigłówek. Jednak podczas ich rozwiązywania gracze zamknięci w pokoju muszą ściśle ze sobą współpracować, w przeciwnym razie ucieczka na pewno się nie powiedzie.
Osoby, które nie czują się na siłach by rozwikłać skomplikowane zadania nie muszą się martwić, mogą bowiem wybrać łatwiejszy poziom.
Pojawia się pytanie, gdzie można zagrać w taką grę. Na szczęście dla zainteresowanych, już w każdym dużym mieście powstały pokoje gier. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na strony internetowe i wpisać hasło, np. „Escape Room Kraków”. Do wyboru jest tu kilka pokoi tematycznych, m. in. Psychiatryk, Komuno wróć, czy Bunkier generała.

Inne wpisy:

escape-room-krakow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Odpowiednia aranżacja domowej przestrzeni to klucz do codziennego dobrego samopoczucia oraz osiągania sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Jadalnia niezmiennie pozostaje jednym z kluczowych miejsc w naszym domu. To właśnie tu spożywamy posiłki w gronie najbliższych, spędzamy chwile ze znajomymi oraz dbamy o ład i ciepło w naszym domu. Trudno wyobrazić sobie jadalnię bez idealnie

  • Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry przeglądarkowe. Darmowe gry przeglądarkowe, w internecie jest ich całe mnóstwo. Przeważnie są to gry dla najmłodszych, ale i dla starszych osób też coś się znajdzie. Wiele ludzi gra online w różne gry. Każde dziecko znajdzie gatunek, który go interesuje, są to gry wyścigowe, zręcznościowe, sportowe, surwiwalowe, strzelanki, strategiczne, logiczne dzielą się na grupy