|  | 

Hobby i Rozrywka

Escaperoom Gdańsk

Escaperoom Gdańsk
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

Stać się detektywem choć na chwil pare

Wieczór panieński, wieczór kawalerski lub spotkanie w gronie przyjaciół-to tylko kilka z wielu okazji, w trakcie których często zastanawiamy się nad organizacją czasu. Znudziły nam się spotkania w kawiarni, a kino wydaje się być niezbyt atrakcyjną rozrywką. Kluby są oblegane przez tłum głośnych nastolatków, którzy cieszą się z pierwszych dni posiadania dowodu osobistego, a na pizzę w osiedlowej restauracji nie zawsze mamy ochotę. Jak zatem spędzić czas tak, by wszyscy bawili się dobrze i w kameralnym gronie?
Obecnie coraz częściej słyszy się o pokojach Escaperoom. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?
Pokoje Escaperoom są realnym odzwierciedleniem popularnej gry internetowej, kiedy to wcielamy się w postać zamkniętą w pokoju w różnych okolicznościach. Pojęcie ciekawe i zachęcające do udziału w zabawie, jednak czy łatwo znaleźć tego typu rozrywkę w trójmieście?
Wśród polecanych pokoi Escaperoom Gdańsk stoi w czołówce najbardziej atrakcyjnych i wyszukanych pomysłów. Wybierając zagadkowe pokoje, możecie wcielić się w typowego detektywa rozwiązując mroczne tajemnice zbrodni, w więźnia próbując wydostać się z celi, a nawet stać się Alicją w krainie czarów. Brzmi zachęcająco, prawda?
Jakie są zasady gry?
Do jednego pokoju może wejść około 4 osób. Zostajecie zamknięci i od tego momentu wasz czas liczący 60 minut nieubłaganie szybko ucieka. Waszym zadaniem jest rozwiązać zagadkę szukając w pokoju szyfrów, ważnych przedmiotów i istotnych informacji. Jeżeli jednak utkniecie w miejscu? Wasz pokój jest monitorowany. Wystarczy że pomachacie do kamery, a na monitorze wyświetli się podpowiedź. Jeżeli będziecie wystarczająco skupieni, tym samym odnajdziecie klucz lub szyfr otwierający drzwi. A jeżeli nie…No cóż, pozostaje wam pozostać na zawsze Alicją. Bez obaw, po upływie czasu drzwi zostają otwarte przez obserwatora waszych zmagań.

Inne wpisy:

escaperoom-gdansk

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Odpowiednia aranżacja domowej przestrzeni to klucz do codziennego dobrego samopoczucia oraz osiągania sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Jadalnia niezmiennie pozostaje jednym z kluczowych miejsc w naszym domu. To właśnie tu spożywamy posiłki w gronie najbliższych, spędzamy chwile ze znajomymi oraz dbamy o ład i ciepło w naszym domu. Trudno wyobrazić sobie jadalnię bez idealnie

  • Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry przeglądarkowe. Darmowe gry przeglądarkowe, w internecie jest ich całe mnóstwo. Przeważnie są to gry dla najmłodszych, ale i dla starszych osób też coś się znajdzie. Wiele ludzi gra online w różne gry. Każde dziecko znajdzie gatunek, który go interesuje, są to gry wyścigowe, zręcznościowe, sportowe, surwiwalowe, strzelanki, strategiczne, logiczne dzielą się na grupy