|  | 

Turnieje w cs go

Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

fordanserki-3W smutny wieczór piątkowy lub sobotni, grupa mężczyzn wędruje po mieście i zagląda do barów. Szukają rozrywki, albo miejsca gdzie wypiją kilka drinków. Jeżeli zajrzą do lokalu, w którym bawi się grupa ładnych i wesołych dziewcząt, to na pewno tam pozostaną, z nadzieją, że może dziewczyny przyjmą ich do swojego grona, albo poznają jakąś fajną laskę.

Te rozbawione i roztańczone na parkiecie dziewczyny to właśnie fordanserki, a panowie, którzy weszli do lokalu to mężczyźni, którzy dali się wciągnąć do danego klubu, tak jakby dali się złapać na lep.
Właśnie o to chodzi właścicielom lokali rozrywkowych, młode, ładne, dobrze ubrane dziewczyny mają robić tłum na parkiecie i sprawiać wrażenie, że w klubie jest pełno dziewcząt chętnych na zawarcie bliższych znajomości.
Fordanserki bawią się, czasami dopuszczają panów do swojego towarzystwa, czasami pozwalają postawić sobie kilka drinków. Jest to właśnie jedna z zasad tej gry, tam gdzie młode, ładne, samotne dziewczyny, tam i panowie, którzy pragną towarzystwa fajnych dziewczyn.

Inne wpisy:

fordanserki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Opis (Recenzja) gry Pionierzy

    Opis (Recenzja) gry Pionierzy

    Opis (Recenzja) gry Pionierzy: Gra przeglądarkowa Pionierzy jest najnowszą propozycją od portalu społecznościowego Nasza Klasa. Wcielimy się tutaj w rolę początkującego farmera, który nie musi jedynie dbać o swoje gospodarstwo, ale również o wyżywanie i życie swoich domowników. W grze Pionierzy zadbamy o nasze działki pełne roślin, a także o liczne zwierzęta jak kury, kaczki

  • Opis (Recenzja) gry Pirates Saga

    Opis (Recenzja) gry Pirates Saga

    Opis (Recenzja) gry Pirates Saga: Gra przeglądarkowa Pirates Saga gdzie możesz przeistoczyć się w pirata i zdobywać cenne surowce. Przed tobą wiele przygód i inspirujących podbojów. Zbieraj surowce dzięki nim kupisz nowe przedmioty. Jeśli pokonasz przeciwnika zyskujesz nagrody i tym samym doświadczenie, które ci się bardzo przyda jako piratowi. Łap egzotycznie zwierzęta i przewóz je