|  | 

Hobby i Rozrywka

Gra Maestia mmorpg

Gra Maestia mmorpg
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pierwsza gra

Od zawsze chciałem mieć sprzęt do grania, a że w dzieciństwie rodziców raczej nie było stać na takie rarytasy, to musiałem się zadowolić paroma minutami grania u kolegów na ich sprzęcie, w tedy sobie też obiecałem, że jak tylko będę miał możliwość to sobie sam zarobię na PlayStation.
Nie musiałem długo czekać na okazję, tak naprawdę pojawiła się sama, podczas wizyty mojego sąsiada, który to prowadził szklarni i hodowle warzyw szklarniowych, a że właśnie był sezon zbiorów to potrzebował ochotników do pracy. Nie musiałem się długo zastanawiać od razu wyraziłem chęć zarobienia paru groszy, skoro i tak były wakacje i na obowiązki nie narzekałem.
Po dwóch miesiącach kupiłem sobie swoje pierwsze PlayStation i jeszcze zostało mi parę groszy na zakup gier, jednak nie wiedziałem jakie kupić, bo było ich tak dużo. Wszedłem na stronę gdzie były darmowe gry przeglądarkowe i tam wybrałem sobie sześć, które mnie zainteresowały i zaciekawiły najbardziej.
Teraz to koledzy przychodzą grać do mnie, a nie ja do nich.

Inne wpisy:

gra-maestia-mmorpg

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry przeglądarkowe. Darmowe gry przeglądarkowe, w internecie jest ich całe mnóstwo. Przeważnie są to gry dla najmłodszych, ale i dla starszych osób też coś się znajdzie. Wiele ludzi gra online w różne gry. Każde dziecko znajdzie gatunek, który go interesuje, są to gry wyścigowe, zręcznościowe, sportowe, surwiwalowe, strzelanki, strategiczne, logiczne dzielą się na grupy

  • My Free Zoo hack za darmo

    My Free Zoo hack za darmo

    Gry w sieci. Gry internetowe zyskują coraz większą popularność.Okazuje się, że istnieją także darmowe gry przeglądarkowe. To popularny sposób rozrywki osób młodych, lecz także starszych. Można wybierać w dowolnych rodzajach takich gier; łamigłówki, przygodowe, platformowe, karciane, przebieranki, puzzle, układanki, i tym podobne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy motoryzacji grają w gry wyścigowe, dziewczynki wybierają