|  | 

Turnieje cs go online

Harry Potter and the Philosopher’s Stone

Harry Potter and the Philosopher’s Stone
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Harry Potter and the Philosopher’s Stone

Brudny Harry, ops, to znaczy Harry Potter wita w swoich skromnych progach. Dzisiejsza zapowiedź napisana będzie w satanistycznych rytmach albowiem w Polsce jasno i zwięźle określono małego Harrego jako krzewiciela magii, zabobonów, wierzeń pogańskich czyli jednym słowem – wszystkiego co złe i mającego swoje korzenie w czeluściach piekielnych pana Szatana. Tak więc wszystkich młodszych uprzejmie proszę o nie czytanie tej zapowiedzi, gdyż zrobienie tego może zesłać na niewinne osoby karę Bożą, oraz co bardziej prawdopobodobne – zemstę pani katechetki. Tych zaś którzy czują się na siłach i są już wystarczająco dorośli i odporni na macki Złego, zapraszam..
Opuście świat szarości, pełen zła, niesprawiedliwości i mroku. Odkryjcie w sobie pierwiastek magii tkwiący w każdym z nas, a tłumiony wraz z rozwojem i upływem lat. Odkryjcie tajemniczny, zarazem zabawny ale i niebezpieczny świat magii wykreowany przez J.K. Rowling. Wreszcie wcielcie się w role małego maga Harry’ego Pottera który z całej siły próbuje poznać wszelakie tajniki magii.
W naszej podróży, będącej zarazem podróżą życia małego Pottera, będziemy odkrywać tajemnice świata, rozwijać nasze zdolności magiczne jak i duchowe, z zaciekłością godną lepszej sprawy studiować będziemy tajniki wiedzy magicznej, zbierać puzzle do rozwiązania układanki czy też znajdować artefakty tudzież tajne przejścia, których pełen jest świat Harrego.
Jak to jednak będzie praktycznie wyglądać? Ano w wersji na peceta i duże konsole zapowiada się niezły platformer z elementami przygodowymi oraz bogatą fabułą. Jest to zresztą pierwsza adaptacja książki o Harrym na rynek gier wideo, co daje nadzieję na świeżość i inwencję. Środowisko gry to, jak łatwo przewidzieć, pełny trójwymiar. Poszczególne wersje na różne platformy będą się od siebie oczywiście różnić szczegółowością i jakością, co widać chociażby po screenach z wersji na Playstation i na peceta. O Gameboy Advance nie wspomnę, bo to już zupełnie inna bajka ( czyli grafika 2D )
W HPatPS występować będą oryginalne i niezapomniane postacie występujące w książce, czemu jednak trudno się dziwić. Poza tym autorzy szykują nam wiele innych niespodzianek, o których dowiemy się jak już produkt zostanie wydany.
Z samego charakteru książki można wyciągnąć wnioski, iż gra ta będzie skierowana raczej do młodszych odbiorców. Nie zmienia to jednak faktu, że i dla starszych może być ciekawym odstępstwem od bardziej „poważnego” giercowania. Reasumując zapowiada się bardzo ciekawie..

Inne wpisy:

harry-potter-and-the-philosophers-stone

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Opis (Recenzja) gry Poney Vallee

    Opis (Recenzja) gry Poney Vallee

    Opis (Recenzja) gry Poney Vallee: Poney Vallee to kolejna przegladarkowa gra o koniach, a może bardziej o kucykach, czyli ich mniejszych wersjach. Nie będzie tutaj wyścigów, szkoleń itp., ale Poney Vallee da nam autentyczną symulację hodowli i opiekowania się naszym ślicznym kucykiem. Możemy z nim praktycznie zrobić wszystko, spersonalizować kompletnie wszystko jeśli chodzi o sam

  • Opis (Recenzja) gry Pet Party

    Opis (Recenzja) gry Pet Party

    Opis (Recenzja) gry Pet Party: Gra przeglądarkowa Pet Party gdzie opiekujesz się małym pupilkiem. Aby twojemu podopiecznemu było dobrze i aby czuł się zadowolony, kupujesz działkę w Party Town. Zadbaj o to aby twój pupil był zawsze zadowolony, przystrój dom tak aby się mu podobał. W grze Pet Party możesz grać ze swoim podopiecznym w