|  | 

Informatyka

Jak odinstalować Service Pack 1 w Windows 7?

Jak odinstalować Service Pack 1 w Windows 7?

Jak odinstalowacService Pack 1 w Windows 7 Jak odinstalować Service Pack 1 w Windows 7?Wiemy już, jak i gdzie pobrać nową poprawkę dla systemu Windows 7. Umiemy także usunąć kopie zapasowe, aby odzyskać miejsce. Jednak nie każdy wie, jak pozbyć się poprawki, którą zainstalował. Właśnie dlatego postanowiłem o tym napisać, aby ułatwić mniej obeznanym osobom odnalezienie się w systemie. Nie potrzebujemy żadnego oprogramowania, gdyż wszystko będziemy wykonywać używając systemowego deinstalatora poprawek.

Zatem, aby pozbyć się SP w Windows 7, wykonujemy następujące kroki:

Otwieramy menu START i wchodzimy w Panel sterowania. Zmieniamy widok apletów panelu sterowania z kategorii na małe lub duże ikony (po prawej stronie na górze). Szukamy i otwieramy “Windows Update“. Na samym dole po lewej stronie, wchodzimy w “Zainstalowane aktualizacje” i tutaj powinny wyświetlić się wszystkie aktualizacje i poprawki, jakie są zainstalowane w systemie.

Deinstalacja Service Pack w Windows Update 300×204 Jak odinstalować Service Pack 1 w Windows 7?

Teraz odnajdujemy swojego Service Packa, klikamy na nim PPM i wybieramy jedyną dostępną opcję, “Odinstaluj“. Potwierdzamy, że jesteśmy pewni swojej decyzji i czekamy, aż poprawka zostanie usunięta. Po skończeniu pracy instalatora należy oczywiście uruchomić komputer ponownie.

Zapraszam do rozmowy na forum. Znajdziesz tam także linki do pobrania Service Pack dla Windows 7.

Inne wpisy:

jak-odinstalowac-service-pack-1-w-windows-7

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie