|  | 

Informatyka

Jak włączyć płynne przewijanie w Firefox 4?

Jak włączyć płynne przewijanie w Firefox 4?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak włączyć płynne przewijanie w Firefox 4?

Jak wlaczyc plynne przewijanie w Firefox 4 150×150 Jak włączyć płynne przewijanie w Firefox 4?Nowa przeglądarka Mozilla Firefox 4, od pierwszych wersji testowych posiada oraz nadal wprowadza różne funkcje poprawiające korzystanie z tej przeglądarki. Jedną z nich jest możliwość płynnego przewijania stron podczas przeglądania bez potrzeby instalacji dodatkowych rozszerzeń. Ten, kto pogrzebał trochę w opcjach nowej przeglądarki, na pewno już to znalazł, jednak wiele osób wciąż nie jest świadomych, co w „czwórce” siedzi.

Funkcja ta dostępna jest w każdej wersji beta przeglądarki Mozilla Firefox 4. Nie jest wymagane posiadanie najnowszej.

Jeśli chcemy włączyć płynne przewijanie, klikamy na jedyny pomarańczowy przycisk w przeglądarkę i wchodzimy w „Options„.

Wybieramy menu „Zaawansowane” i w zostajemy w zakładce „Ogólne„. W sekcji „Przeglądanie” zaznaczamy pole obok „Używaj płynnego przewijania” i zapisujemy zmiany. Po kolejnym wczytaniu strony, płynne przewijanie powinno być widoczne.

Inne wpisy:

jak-wlaczyc-plynne-przewijanie-w-firefox-4

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie