|  | 

Informatyka

Jak włączyć tryb God Mode w Windows 7 i Vista?

Jak włączyć tryb God Mode w Windows 7 i Vista?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak włączyć tryb God Mode w Windows 7 i Vista?

Jak włączyć tryb God Mode w Windows 7 i Vista?Nowy system operacyjny Microsoftu zaopatrzono w wiele różnego rodzaju trybów, funkcji, o których wielu z nas nie zdaje sobie sprawy.W tym poradniku pokaże wam jak włączyć tryb „god mode” na systemie Windows 7 i Vista. Tryb ten pozwala on na łatwiejszy dostęp do wszystkich opcji naszego systemu, których jest ponad 270. Okno God Mode posiada opcje rozmieszczania wszystkich funkcji tak by były one poukładane w sposób chronologiczny, co pozwala na szybkie wyszukiwanie potrzebnych opcji.

Zazwyczaj otwieramy Panel sterowania przez menu START, a następnie przedzieramy się przez wszystkie kategorie w poszukiwaniu potrzebnej nam opcji. God Mode oferuje dostęp do wszystkich tych opcji, a każda z nich jest uporządkowana do odpowiedniego działu tak by szukanie jej zajęło tylko chwilę.

God Mode Windows 7 300×204 Jak włączyć tryb God Mode w Windows 7 i Vista?

Aby uruchomić tryb God Mode, wystarczy utworzyć na pulpicie nowy folder (PPM -> Nowy -> Folder) o nazwie GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}. Folder automatycznie zamieni nam się w aplikacje God Mode. Od tej chwili masz dostęp do 270 funkcji systemu które są uporządkowane i w łatwy sposób do odnalezienia.

Inne wpisy:

jak-wlaczyc-tryb-god-mode-w-windows-7-i-vista

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie