|  | 

Informatyka

Jak wyłączyć blokadę wyskakujących okienek w Chrome?

Jak wyłączyć blokadę wyskakujących okienek w Chrome?

Jak wylaczyc blokade wyskakujacych okienek w Chrome Jak wyłączyć blokadę wyskakujących okienek w Chrome?Google Chrome jak każda licząca się na rynku przeglądarka, posiada wbudowany moduł, który odpowiada za blokowanie różnego rodzaju okienek pop-up, itp. Nie musimy nic instalować i jest ona domyślnie włączona. Czasami jednak może zostać zablokowana interesująca nas rzecz, a spora grupa osób nie wie jak taką blokadę wyłączyć. Nie jest to nic trudnego, jednak dla niewprawionych użytkowników przeglądarki Google, opiszę jak się tego po prostu pozbyć.

W najprostszy sposób, wyłączymy tą opcję w zwykłych ustawieniach przeglądarki. Klikamy więc na ikonę klucza po prawej stronie paska adresu i wchodzimy w „Opcje„. Przechodzimy do zakładki „Dla zaawansowanych” i na samej górze, klikamy na przycisk „Ustawienia treści„.

I właśnie tutaj szukamy opcji „Wyskakujące okienka” i aby wyłączyć blokadę, zaznaczamy pole obok „Zezwalaj na pokazywanie wyskakujących okienek we wszystkich witrynach„. I to wszystko. Możemy zamknąć opcje przeglądarki i korzystać z nieblokowanych okienek.

Jeśli nie chcemy narażać się na wielokrotne pojawianie się takich niepotrzebnych okienek, możemy w ustawieniach przeglądarki klikając na przycisk „Zarządzaj wyjątkami„, dodać wyjątki blokady, tylko dla zdefiniowanych przez nas stron.

Inne wpisy:

jak-wylaczyc-blokade-wyskakujacych-okienek-w-chrome

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie