|  | 

Informatyka

Jak wyłączyć dźwięki w systemach Windows?

Jak wyłączyć dźwięki w systemach Windows?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak wyłączyć dźwięki w systemach Windows?

Jak wyłączyć dźwięki w systemach Windows?Zastanawialiście się kiedyś, jak wyłączyć dźwięk podczas logowania do systemu lub podczas przechodzenia z jednego folderu do drugiego? Przydatne rozwiązanie, kiedy zabieramy gdzieś naszego laptopa i nie chcemy, aby jakiekolwiek dźwięki wydawały się z komputera. Zwłaszcza, jeśli nie mamy ze sobą słuchawek. Nie jest to oczywiście porada tylko dla laptopów lecz dla każdego komputera z systemem Windows.

We wszystkich systemach, proces jest prawie taki sam i na pewno, jak sami kiedyś szukaliście to trafiliście we właściwe miejsce.
Windows 7:

Klikamy na pulpicie PPM -> Personalizuj na samym dole znajdziemy „Dźwięki” i przechodzimy do trzeciej zakładki o takiej samej nazwie. Jeżeli chcemy wyłączyć dźwięki, tylko podczas uruchamiania systemu, odznaczamy ptaszkiem pole pod „Zdarzeniami programów„. Zresztą, sami już chyba wiedzieliście.
Gdy chcemy pozbyć się tylko niektórych, poszczególnych dźwięków, to ramka „Zdarzenia programów” jest właśnie dla nas. Nie odkryłem innego sposobu wyłączenia takich pojedynczych dźwięków, jak po prostu wybranie z listy odpowiedniego poprzez kliknięcie na niego myszką, kliknięcie „Przeglądaj” i skasowanie pliku o takiej samej lub podobnej nazwie.
Windows Vista i Windows XP:

Wchodzimy w Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> Dźwięki -> Schemat dźwiękowy i wybieramy opcję „Brak dźwięków„.

Inne wpisy:

jak-wylaczyc-dzwieki-w-systemach-windows

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie