|  | 

Informatyka

Lepsza organizacja ikon na pulpicie.

Lepsza organizacja ikon na pulpicie.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lepsza organizacja ikon na pulpicie.

pulpit 150×150 Lepsza organizacja ikon na pulpicie.Jeśli lubisz trzymać na pulpicie wiele ikon i taki jest twój styl pracy, możesz zainstalować aplikację, dzięki której w łatwy sposób zorganizujesz poszczególne pliki! Program ten pomoże wam utrzymać wasz pulpit w porządku, jak również program ten grupuje ikony na podstawowe grupy, między innymi folderów i programów.

Pobierz i zainstaluj Fences. Po zainstalowaniu programu zobaczysz okienko „Welcome to Fences!„.

Wybierz funkcję „Start using Fences!” i następnie „Just create a coupe fences”. Stworzysz w ten sposób dwa boksy na pliki znajdujące się na pulpicie i będziesz mógł zacząć korzystać z narzędzia.

Na pulpicie pojawią się boksy dla twoich plików. W pierwszym, nazywającym się „Project 1„, będzie ikonka „Customize Fences”. Jeśli ją wybierzesz, będziesz mógł ustawić położenie poszczególnych boksów, zmienić ich kolor i ustawić kilka innych opcji.

Przygodę z Fences najlepiej rozpocząć jednak od określenia nazw dla poszczególnych boksów. Dla przykładu, „Project 1„ można nazwać „Dokumenty”. Wystarczy że w obrębie pola Projekt 1 klikniesz prawym przyciskiem myszy i wybierzesz funkcję „Rename Fence”.

Aby stworzyć nowy boks, trzymając wciśnięty prawy przycisk myszy narysuj kwadrat na pulpicie i zwolnij przycisk, wybierając następnie funkcję „Create new Fence here”. Później możesz dowolnie zmieniać wielkość boksu.

Korzystając z Fences można w łatwy sposób zorganizować poszczególne pliki na pulpicie. Jeśli zaś dwukrotnie klikniesz lewym przyciskiem myszy na wolnym polu, wszystkie ikony znikną i będziesz mógł podziwiać swoją tapetę.

Inne wpisy:

lepsza-organizacja-ikon-na-pulpicie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie