|  | 

Informatyka

Nagrywanie rozmów Skype w formacie MP3.

Nagrywanie rozmów Skype w formacie MP3.

Nagrywanie rozmow Skype w formacie MP3 Nagrywanie rozmów Skype w formacie MP3.Z pewnością wiele osób korzysta z możliwości prowadzenia darmowych rozmów między komputerami za pomocą programu Skype. Z takiej opcji kontaktu korzystają również sklepy internetowe i różnego rodzaju kontaktu i w szczególności przydatnym rozwiązaniem dla nich byłaby możliwość nagrywania przeprowadzanych rozmów. Aby móc nagrywać, potrzebne nam będzie niestety dodatkowe oprogramowanie.

Program MP3 Skype Recorder automatycznie wykrywa i nagrywa przeprowadzane rozmowy za pomocą programu Skype. Aplikacja może nagrywać także wiele rozmów jednocześnie, każdą w osobnych plikach, które możemy później skasować lub odtworzyć, gdyż są zapisywane w formacie MP3.

Nagrywanie rozmow w MP3 Skype Recorder 300×125 Nagrywanie rozmów Skype w formacie MP3.

MP3 Skype Recorder pozwala zmienić również jakość dźwięku (od 24 do 128 uderzeń), a nawet nagrywać go w trybie mono. Interfejs prosty, wręcz bardzo prosty, więc nie ma co omawiać. Wystarczy zainstalować i nagrywać.

Niektóre oprogramowania anty-szpiegowskie mogą wysyłać komunikaty o ostrzeżeniu dotyczącym tego programu,jednak autorzy zapewniają, że jest to spowodowane dostępem do portów lokalnych i aplikacja w żadnym stopniu nie zagraża bezpieczeństwu.

Inne wpisy:

nagrywanie-rozmow-skype-w-formacie-mp3

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie