|  | 

Informatyka

Napraw: Notatnik samoczynnie otwiera się po starcie systemu.

Napraw: Notatnik samoczynnie otwiera się po starcie systemu.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napraw: Notatnik samoczynnie otwiera się po starcie systemu.

Napraw Notatnik samoczynnie otwiera sie po starcie systemu. Napraw: Notatnik samoczynnie otwiera się po starcie systemu.Problem automatycznego otwierania się notatnika w Windows 7 tuż po uruchomieniu systemu to dosyć powszechne zjawisko. Ja sam także spotkałem się z takim zjawiskiem, kiedy chwilę po załadowaniu pulpitu pojawiało mi się okno notatnika z zawartością pliku “desktop.ini”. Wiem, że potrafi to być irytujące dlatego dzisiejsza porada pokaże, jak zatrzymać notatnik przed kolejnym samoistnym uruchomieniem.

Pierw musimy jednak “odkryć” ukryte pliki i foldery. Jeśli nie mamy ich pokazanych, otwieramy menu START -> Panel sterowania i przełączamy widok na małe lub duże ikony. Klikamy na “Opcje folderów” i przechodzimy do zakładki “Widok“. Znajdujemy na liście opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery“, obok której zaznaczamy okrągłe pole i zatwierdzamy zmiany.

Następnie otwieramy menu START i przechodzimy kolejno: Komputer -> Dysk C -> ProgramData -> Microsoft -> Menu Start -> Programy i usuwamy plik desktop.ini.

Teraz otwieramy i przechodzimy odpowiednio: Dysk C -> Użytkownicy -> Nasza nazwa użytkownika -> AppData -> Roaming -> Microsoft -> Windows ->Menu Start i tutaj także usuwamy plik desktop.ini.

To wszystko. Uruchamiamy komputer ponownie, aby sprawdzić czy zadziałało.

Inne wpisy:

napraw-notatnik-samoczynnie-otwiera-sie-po-starcie-systemu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie