|  | 

Informatyka

Napraw: Rozszerzenia w Firefox 4 przestały działać.

Napraw: Rozszerzenia w Firefox 4 przestały działać.
Napraw Rozszerzenia w Firefox 4 przestaly dzialac 150×150 Napraw: Rozszerzenia w Firefox 4 przestały działać.Osoby korzystające z przeglądarki Mozilla Firefox mogą znaleźć się w sytuacji, kiedy zainstalowane rozszerzenia i dodatki do przeglądarki odmawiają posłuszeństwa i nie chcą działać. Nie pomaga przeinstalowanie dodatków, a tym bardziej ponowne uruchomienie przeglądarki. Wbrew pozorom, jest dosyć prosty sposób, aby przywrócić rozszerzenia do działania.

Jeśli rozszerzenia są kompatybilne z naszą wersją przeglądarki i problemy nie są właśnie tym spowodowane, musimy wyczyścić profil przeglądarki z kilku przeszkadzających plików.

Aby się tam dostać, musimy odkryć ukryte pliki i foldery. Zrobimy to w Panelu sterowania.

Zamykamy oczywiście przeglądarkę, a następnie w oknie eksploratora otwieramy partycję systemową (C) i przechodzimy kolejno do folderu Użytkownicy -> Nazwa użytkownika -> AppData -> Roaming ->Mozilla -> Firefox -> Profiles.

Otwieramy widoczny folder i usuwamy z niego dokładnie trzy pliki. Dokładne nazwy plików do usunięcia to extensions.ini, extensions.cache i extensions.rdf.

Po usunięciu tych plików i uruchomieniu przeglądarki, rozszerzenia powinny działać poprawnie. To wszystko co musieliśmy zrobić.

Inne wpisy:

napraw-rozszerzenia-w-firefox-4-przestaly-dzialac

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie