|  | 

Informatyka

Narzędzia dla Gadu-Gadu 10.

Narzędzia dla Gadu-Gadu 10.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Narzędzia dla Gadu-Gadu 10.

Gadu Gadu 150×150 Narzędzia dla Gadu Gadu 10.Komunikator wraz ze swoim rozwojem, otrzymuje coraz więcej nowych, nie zawsze potrzebnych funkcji. Najlepszym wyjściem jest przesiadka na jakiś multikomunikator, który obsługuje protokół Gadu-Gadu, ale nie jest potrzebnie zapychany reklamami lub innymi „bajerami”. Dla osób, które nie chcę odstąpić od interfejsu GG w wersji 10, zebrałem trzy różne narzędzia, które usuną reklamy, zbędne dodatki i nie tylko. Jednym zdaniem: Optymalizacja Gadu-Gadu 10!

Od bardzo dawna nie korzystam bezpośrednio z GG. Bardzo się zdziwiłem, gdy zauważyłem, iż plik instalacyjny to przeszło 23MB. Przy standardowej instalacji, instalator informuje o wymaganym miejscu, które wynosi prawie 70MB! To naprawdę dużo i kiedyś tak nie było.

Jednak przed rozpoczęciem modyfikacji, proponuję utworzyć przede wszystkim kopię kontaktów. Nie zaszkodzi nawet utworzyć kopię całego profilu. Zrobimy to za pomocą niżej podanego programu.

GG Tools.

Narzędzie, które dawniej było znane jako Gadu-Gadu Password Recovery. Teraz nie służy tylko do odzyskiwania hasła, ale także do utworzenia oraz przywrócenia kopii profilu, odzyskiwania utraconych wiadomości, monitorowania serwerów GG i prostego tworzenia pionowych opisów. Obsługa bardzo prosta i na pewno każdy sobie poradzi. Na stronie producenta możecie znaleźć kilka innych narzędzi go GG.

Inne wpisy:

narzedzia-dla-gadu-gadu-10

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie