|  | 

Informatyka

Programy do naprawiania uszkodzonych archiwów ZIP.

Programy do naprawiania uszkodzonych archiwów ZIP.

Programy do naprawiania uszkodzonych archiwow ZIP Programy do naprawiania uszkodzonych archiwów ZIP.Na pewno niejednokrotnie spotkaliście się z sytuacją, kiedy podczas wypakowywania archiwum, pojawił się komunikat na przykład o jego uszkodzeniu skutecznie przeszkadzając w „dostaniu się” do zawartości archiwum. Aby zapobiec takim sytuacjom można skorzystać z osobnych aplikacji, które mogą pomóc usunąć pewne błędy i odbudować strukturę archiwów. Dlatego przedstawię dziś dwie, zupełnie darmowe aplikacje do tego typu zadań.

DiskInternals ZIP Repair.

Pierwsza aplikacja, której obsługa programu nie jest zbyt skomplikowana, ponieważ brak tutaj jakiegokolwiek interfejsu. Przez cały program i naprawę archiwum prowadzi prosty nas kreator.

Po instalacji programu, uruchamiamy go i przechodzimy do drugiego ekranu, gdzie podajemy lokalizację naszego uszkodzonego archiwum za pomocą przycisku „Browse„. Poniżej automatycznie zostanie uzupełniona lokalizacja i nazwa naprawionego archiwum.

Naprawianie archiwum ZIP w DiskInternals ZIP Repair 300×245 Programy do naprawiania uszkodzonych archiwów ZIP.

I na tym kończy się działanie programu-kreatora. Pozostaje tylko sprawdzić, czy naprawione archiwum jest naprawdę naprawione w sposób umożliwiający wypakowanie.
DiskInternals ZIP Repair
zip_repair.exe
Wersja: 1.0

520.1 KiB
126 Pobrań
Szczegóły

Zip2Fix.

Drugi program, który jak deklaruje producent jest w stanie „podreperować” także archiwa SFX. Nie wymaga instalacji, dzięki czemu możemy uruchomić aplikację nawet z dysku przenośnego.

W głównym oknie programu klikamy przycisk „Open…„, aby otworzyć uszkodzone archiwum. Pojawi się nam również log z wykonanymi operacjami i nową nazwą archiwum w tym samym folderze.

Inne wpisy:

programy-do-naprawiania-uszkodzonych-archiwow-zip

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie