|  | 

Edukacja i Nauka

Przedszkole Wrocław

Przedszkole Wrocław
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pamiętacie jeszcze swój pierwszy dzień, kiedy rodzice zaprowadzili was do przedszkola? Mimo, że dziś mam już kilkanaście lat, tego dnia nic nie wymaże mi z pamięci.
Pamiętam, że przedszkole Wrocław nie było daleko umiejscowione, co było dodatkowym atutem, jeżeli chodzi o czas i pieniądze. Z tego co mi opowiadają rodzice nie byłam dzieckiem problemowym, łatwo nawiązywałam nowe znajomości i to chyba mi zostało już do dzisiaj.
Pierwszy dzień w przedszkolu był dla mnie czymś całkowicie nowym. Bardzo się cieszyłam, kiedy mogłam poznać nowe koleżanki. W końcu na tym mi zależało. Gdy zobaczyłam salę pełną zabawek – radość nie miała końca. Tak, dzieci lubią zabawki. Zawsze marzyłam o wózku dla lalek, ale nigdy tego nie dostałam, dlatego gdy zobaczyłam sprzęt w przedszkolu byłam zachwycona.
Z moim bratem niestety były problemy od pierwszego dnia. Krzyczał i płakał i nie chciał, aby rodzice go zostawili. Dopiero gdzieś po miesiącu czasu mu to wszystko przeszło. Z niego to zawsze takie dzikus był.

Inne wpisy:

przedszkole-wroclaw

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Mały model odrzutowca

    Mały model odrzutowca

    Mały model odrzutowca Jestem rozbawiony słuchając, jak ludzie próbują opisać niektóre z moich iluzji. Kiedyś, gdy byłem w Madrasie w Indiach, pokazywałem, jak sprawiam, że moja córka unosi się wewnątrz szkieletu wielkiej piramidy. Następnego dnia kelnerka z podnieceniem opowiadała mi, co kilkoro jej klientów powiedziało o moim pokazie. Według nich nie tylko sprawiłem, że córka

  • Media zwalczające zbrodnie

    Media zwalczające zbrodnie

    Media zwalczające zbrodnie Frazier cytuje artykuł z „California Living”, niedzielnego dodatku do gazet, takich jak: „Examiner” i „Chronicie” w San Francisco i „Los Angeles Herald Examiner”. Artykuł „Znajdowanie ciał przez media” z 9 marca 1980 roku donosi o przypadkach, kiedy media rzekomo pomogły policji wyjaśnić przestępstwa. Frazier zwraca uwagę na braki tych relacji, w których