|  | 

Hobby i Rozrywka

Squash – Legnica

Squash – Legnica
1 vote, 1.00 avg. rating (46% score)

Squash to ciekawy sport dla osób aktywnych, lubiących ciężką pracę i dynamicznych. Wymaga także posiadania dobrego, zgranego partnera. Z dobrym towarzystwem partyjki będą bardziej przyjemne i na odpowiednim poziomie. Co, oprócz samozaparcia, potrzeba do gry w squasha? Okazuje się, że jest to dyscyplina dosyć niedroga. Jedyną inwestycją jaką musimy poczynić jednorazowo to dobra rakieta. Ceny zaczynają się od 100 złotych wzwyż. Do tego zestaw kilku piłeczek (twardość dobieramy w zależności od naszych umiejętności). Do tego dochodzi tylko koszt wynajęcia hali do gry.

Jeśli chodzi o squash Warszawa ma najwyższe ceny wynajmu hali, od 50 złotych wzwyż. W mniejszych miastach cena waha się od 25 do 50 zł za wynajem sali za godzinę. Koszt ten jednak rozkłada się na dwóch uczestników. Godzina gry często w zupełności wystarczy, bo zajęcie jest naprawdę wyczerpujące. Szacuje się, że podczas jednej intensywnej partii można spalić nawet 800 kalorii. To naprawdę duży wysiłek.

Dlaczego więc warto grać w squasha? To sport angażujący każdy kawałek naszego ciała, pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę zw względu na znaczny ubytek zmagazynowanej energii. Jest też nieobciążający kieszeni. Osoby, które mają problemy z kolanami na początku powinny jednak sprawdzić swoje możliwości i w razie czego ostrożnie grać.

Inne wpisy:

squash-legnica

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Odpowiednia aranżacja domowej przestrzeni to klucz do codziennego dobrego samopoczucia oraz osiągania sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Jadalnia niezmiennie pozostaje jednym z kluczowych miejsc w naszym domu. To właśnie tu spożywamy posiłki w gronie najbliższych, spędzamy chwile ze znajomymi oraz dbamy o ład i ciepło w naszym domu. Trudno wyobrazić sobie jadalnię bez idealnie

  • Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry przeglądarkowe. Darmowe gry przeglądarkowe, w internecie jest ich całe mnóstwo. Przeważnie są to gry dla najmłodszych, ale i dla starszych osób też coś się znajdzie. Wiele ludzi gra online w różne gry. Każde dziecko znajdzie gatunek, który go interesuje, są to gry wyścigowe, zręcznościowe, sportowe, surwiwalowe, strzelanki, strategiczne, logiczne dzielą się na grupy