|  | 

Informatyka

Szczegółowy raport zawartości komputera i systemu.

Szczegółowy raport zawartości komputera i systemu.

Szczegolowy raport zawartosci komputera i systemu. Szczegółowy raport zawartości komputera i systemu.Istnieje już wiele programów, które rozpoznają podzespoły komputera oraz ich temperaturę. Jednak co zrobić kiedy potrzebujemy czysty i przejrzysty wykaz w jednym miejscu, zawierający spis wszystkich zainstalowanych programów, uruchomionych i zatrzymanych usług systemowych, aktywnych procesów i wielu wielu innych szczegółowych informacji i jeszcze wysłać go na nasz adres e-mail? Należy wtedy zainteresować się malutkim programem, który wygeneruje w ciągu kilku sekund bardzo szczegółowy raport i wyświetli go w przeglądarce.

Ten mały, ale zarazem potężny program nazywa się dosyć jasno – LookInMyPC.

Program jest w języku angielskim i występuje w wersji instalacyjnej lub portable, czyli nie wymagającej instalacji, a jedynie wypakowania z archiwum. Do pobrania na blogu wersja portable. Na stronie producenta można pobrać wersję instalacyjną. Działa bez problemu na wszystkich systemach Windows niezależnie od wersji i architektury.

Pobieramy programik z niżej podanych linków, ewentualnie instalujemy i uruchamiamy. W oknie głównym zaznaczamy, jakiego typu informacje mają zostać umieszczone w raporcie. Jeśli czegoś nie potrzebujemy, bo jesteśmy pewnie, wystarczy odznaczyć.

Generowanie szczegolowego raportu za pomoca LookInMyPC 300×194 Szczegółowy raport zawartości komputera i systemu.

Aby wygenerować raport, należy kliknąć na przycisk „Generate Report„. Po chwili powinna zostać uruchomiona domyślna przeglądarka z raportem.

Jeśli chcemy go wysłać na nasz adres e-mail, zaznaczamy okienko obok „Email Report” i przed generowaniem raportu wyświetli się okienko, aby podać tam adres. Kopia każdego raportu zapisywana jest do folderu programu.

Dzięki niemu poznacie wszystkie sekrety komputera.

Inne wpisy:

szczegolowy-raport-zawartosci-komputera-i-systemu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie