|  | 

Edukacja i Nauka

Szkolenie telemarketing

Szkolenie telemarketing
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Oferta szkolenia telemarketingu
Szkolenie telemarketing pomaga rozwijać się sprzedawcom oraz uczy podstaw sprzedaży. Szkolenie zawiera w sobie pozyskiwanie klientów, ukazanie w praktyce, jak dobrze zareklamować produkt i zachęcić klienta do kupna, a także negocjacje cen.
Szkolenie przeznaczone i dedykowane jest dla handlowców, telemarketerów oraz reprezentantów infolinii. Podczas szkolenia można dowiedzieć się, jak nawiązać łatwy i szybki kontakt z klientem. Nauczymy także, jak zdobyć zaufanie kontrahentów oraz skutecznie do nich dotrzeć.
Szkolenie liczy trzy etapy, podczas których uczestnicy uczą się od samych podstaw, aż po najwyższej półki sprzedaży na masową skalę. Dzięki temu, większość sprzedaży zwiększy się w każdego rodzaju firmie – od handlowców poprzez telemarketerów aż po pracowników wszelakich infolinii.
Dzięki szkoleniu, każdy będzie w stanie stać się profesjonalnym sprzedawcą. Uczestnicy już w niedługim czasie będą mogli cieszyć się wspaniałymi wynikami swojej pracy oraz efektywnością własnych sprzedaży.

Inne wpisy:

szkolenie-telemarketing

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Mały model odrzutowca

    Mały model odrzutowca

    Mały model odrzutowca Jestem rozbawiony słuchając, jak ludzie próbują opisać niektóre z moich iluzji. Kiedyś, gdy byłem w Madrasie w Indiach, pokazywałem, jak sprawiam, że moja córka unosi się wewnątrz szkieletu wielkiej piramidy. Następnego dnia kelnerka z podnieceniem opowiadała mi, co kilkoro jej klientów powiedziało o moim pokazie. Według nich nie tylko sprawiłem, że córka

  • Media zwalczające zbrodnie

    Media zwalczające zbrodnie

    Media zwalczające zbrodnie Frazier cytuje artykuł z „California Living”, niedzielnego dodatku do gazet, takich jak: „Examiner” i „Chronicie” w San Francisco i „Los Angeles Herald Examiner”. Artykuł „Znajdowanie ciał przez media” z 9 marca 1980 roku donosi o przypadkach, kiedy media rzekomo pomogły policji wyjaśnić przestępstwa. Frazier zwraca uwagę na braki tych relacji, w których