|  | 

Informatyka

Włączanie sprzętowej akceleracji w Mozilli Firefox 4.

Włączanie sprzętowej akceleracji w Mozilli Firefox 4.

Wlaczanie sprzetowej akceleracji w Mozilli Firefox 4. 150×150 Włączanie sprzętowej akceleracji w Mozilli Firefox 4.Internet Explorer 9 oferuje pełną akcelerację grafiki, a Mozilla Firefox 4 i Google Chrome 7 oraz 8, tylko częściową. W tych dwóch przeglądarkach jest ta opcja domyślnie wyłączona i jeśli chcemy, możemy ją sami włączyć. Pokazywałem już, jak włączyć to w Google Chrome, a dziś przyszedł czas, aby przedstawić sposób na uruchomienie, również użytkownikom testowej wersji przeglądarki Mozilla Firefox 4.

Nie włączymy tego nigdzie indziej, jak w dobrze znanym centrum dowodzenia Firefoxem, czyli About:Config. Tak więc, na pasku adresu przeglądarki wpisujemy i otwieramy polecenie „about:config„. Zachowujemy ostrożność i przechodzimy dalej.

Na pasku filtru, wyszukujemy „mozilla.widget.render-mode” i otwieramy ten wpis podwójnym kliknięciem. Zmieniamy wartość z obecnej na 6.

Teraz szukamy „gfx.font_rendering.directwrite.enabled” i również klikamy podwójnie, aby przełączyć wartość z FALSE na TRUE.

Możemy również włączyć akcelerację grafiki 3D. W tym celu musimy znaleźć wpis o nazwie „gfx.3d_video.enabled” i zmienić jego wartość podwójnym kliknięciem z FALSE na TRUE.

Możemy uruchomić przeglądarkę ponownie. Posiadamy teraz wsparcie karty graficznej przy ładowaniu wszelkiej grafiki oraz pewnych elementów stron.

Inne wpisy:

wlaczanie-sprzetowej-akceleracji-w-mozilli-firefox-4

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie