|  | 

Informatyka

Wyłączenie miniatur podglądu w Windows 7 bez GPEDIT.

Wyłączenie miniatur podglądu w Windows 7 bez GPEDIT.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wyłączenie miniatur podglądu w Windows 7 bez GPEDIT.

Wylaczenie miniatur podgladu w Windows 7 bez GPEDIT. 150×150 Wyłączenie miniatur podglądu w Windows 7 bez GPEDIT.Temat samego wyłączania miniatur podglądu jak również ich modyfikacji poruszany był już kilka razy. Najpierw opisałem sposób ręcznego wyłączenia miniatur za pomocą konsoli GPEDIT, a później zaprezentowałem malutki program, który pozwala je wyłączyć, zmienić ich rozmiar lub zamienić graficzne miniatury na tekstowe. Jeden z czytelników przesłał swój sposób na ręczne wyłączenie miniaturek za pomocą edytora rejestru.

Nie każda wersja „wyposażeniowa” Windows 7 ma dostęp do GPEDIT, natomiast każda z nich pozwala na modyfikacje w rejestrze. Nie jestem jednak w stanie zweryfikować tego sposobu, ale zaprezentuję go. Proszę dać znać, czy przedstawiony poniżej sposób działa.

Otwieramy edytor rejestru wyszukując go w menu START, jako „regedit„. Idziemy do gałęzi [HKEY_CURRENT_USER\ Control Panel\ Mouse] i modyfikujemy dwa wpisy w prawej kolumnie.

Podwójnym kliknięciem otwieramy wpis o nazwie „MouseHoverHeight” i zmieniamy jego wartość na 1. To samo robimy z wpisem o nazwie „MouseHoverWidth„.

Zamykamy edytor rejestru. Aby zobaczyć zmiany, możemy się wylogować i zalogować ponownie lub przeładować rejestr za pomocą menedżera zadań.

Inne wpisy:

wylaczenie-miniatur-podgladu-w-windows-7-bez-gpedit

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie