|  | 

Informatyka

Zamykanie Firefoxa 4 pomarańczowym przyciskiem.

Zamykanie Firefoxa 4 pomarańczowym przyciskiem.

Zamykanie Firefoxa 4 pomaranzowym przyciskiem. 150×150 Zamykanie Firefoxa 4 pomarańczowym przyciskiem.Nową wersje Firefoxa wyposażono w odświeżony i odchudzony interfejs. Praktycznie wszystko ukryto pod jednym, domyślnie pomarańczowym przyciskiem. W standardzie nie ma przeiwdzianych opcji rozszerzenia funkcjonalności przycisku, ale na szczęście powstają różnego rodzaju rozszerzenia. I jeden z takich dodatków pozwala nam na zamknięcie przeglądarki za pomocą podwójnego kliknięcia na właśnie ten przycisk menu.

Uważam to za dosyć praktyczne rozwiązanie, ponieważ z reguły częściej „przebywamy” bliżej lewej strony przeglądarki i łatwo się do tego przyzwyczaić.

Rozszerzenie to po prostu – App Button Close. Po zainstalowaniu rozszerzenia nie musimy nawet uruchamiać przeglądarki ponownie. Od razu możemy przetestować zamykanie Firefoxa za pomocą pomarańczowego przycisku menu. Klikamy dwa razy i zamykamy.

Autor deklaruje kompatybilność z nową wersją alpha przeglądarki Firefox. Nowa wersja testowa to 4.2a1pre i możecie ją pobrać z naszego forum.

Inne wpisy:

zamykanie-firefoxa-4-pomaranczowym-przyciskiem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie