|  | 

Informatyka

Blokada stron w Mozilli Firefox.

Blokada stron w Mozilli Firefox.

Blokada stron w Mozilli Firefox. Blokada stron w Mozilli Firefox.Temat blokowania stron w przeglądarce jest właśnie poruszany trzeci raz. W pierwszym artykule przedstawiłem program blokujący strony całkowicie we wszystkich zainstalowanych przeglądarkach. W kolejnym rozszerzenie do Google Chrome, a tym razem pokażę również dodatek do Mozilli Firefox, który pozwala zablokować niektóre strony przed np, dziećmi.

Jeśli nie interesuje Was program do blokowania stron we wszystkich przeglądarkach, znajdziecie jego opis w tym artykule. Jeżeli zainteresowani jesteście rozszerzeniem do Google Chrome, zapraszam tutaj.

A dla Mozilli Firefox, rozszerzenie nazywa się po prostu BlockSite. Przy domyślnych ustawieniach zobaczymy wąski pasek na górze okna informujący o zablokowaniu witryny. Po wyłączeniu wyświetlania powiadomień w opcjach rozszerzenia, strona nie zostanie po prostu wczytana. Będzie widać jedynie biały ekran, a wtyczka w każdym z przypadków działa bezbłędnie.

Strony, które mają zostać zablokowane dodajemy w opcjach rozszerzenia za pomocą przycisku „Add„. „Remove” usuwamy, a przyciskiem „Edit” edytujemy.

Blokada stron w Firefox za pomoca BlockSite 300×223 Blokada stron w Mozilli Firefox.

W tym dodatku mamy możliwość również ustawienia hasła dostępu do opcji wtyczki. Wystarczy zaznaczyć okienko obok „Enable authentication” i w pole poniżej wpisać hasło dostępu. Ponadto rozszerzenie umożliwia eksport i import listy zablokowanych stron.

Inne wpisy:

blokada-stron-w-mozilli-firefox

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie