|  | 

Hobby i Rozrywka

Czarter Chorwacja – Legnica

Wiele osób może powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż szczęśliwe wakacje z rodziną. Oczywiście coś w tym jest i posiadanie rodziny to z całą pewnością przyjemna sprawa, mimo wszystko, ma to też swoje wady – niestety.

Dziś spróbuję przedstawić Państwu najważniejszą wadę posiadania rodziny. Żyjemy w czasach pełnego równouprawniania, łatwego dostępu kobiet do systemu edukacji, pracy i wszystkich możliwych przywilejów. Niestety, obowiązek płacenia za rodzinne wakacje jakoś zawsze spoczywa na mężczyźnie. Może się mylę? Może tylko u mnie tak jest?

Nie ważne, u mnie nie ma nawet myśli o tym, żeby żona dorzuciła się do wakacji, za to bardzo chętnie dorzuci się do krzyczenie, jakobym zbyt wiele rzeczy wrzucił do walizki. Taki to już urok wspólnych, rodzinnych wakacji.

Oczywiście po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej hasła: „czarter Chorwacja” szybko poznaję wcale nie taką wysoką cenę. Później jeszcze tylko zamówić hotel, kłótnia o to, ze wziąłem za mało rzeczy, że dziecko musi mieć zapas kosmetyków bo te, które są na miejscu z pewnością się nie nadają… I gotowe, możemy jechać.

Inne wpisy:

czarter-chorwacja-legnica

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Krzesła do jadalni w stylu rustykalnym

    Odpowiednia aranżacja domowej przestrzeni to klucz do codziennego dobrego samopoczucia oraz osiągania sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Jadalnia niezmiennie pozostaje jednym z kluczowych miejsc w naszym domu. To właśnie tu spożywamy posiłki w gronie najbliższych, spędzamy chwile ze znajomymi oraz dbamy o ład i ciepło w naszym domu. Trudno wyobrazić sobie jadalnię bez idealnie

  • Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry defensywne

    Darmowe gry przeglądarkowe. Darmowe gry przeglądarkowe, w internecie jest ich całe mnóstwo. Przeważnie są to gry dla najmłodszych, ale i dla starszych osób też coś się znajdzie. Wiele ludzi gra online w różne gry. Każde dziecko znajdzie gatunek, który go interesuje, są to gry wyścigowe, zręcznościowe, sportowe, surwiwalowe, strzelanki, strategiczne, logiczne dzielą się na grupy