|  | 

Informatyka

Dodatkowe 270 programów w CCleaner.

Dodatkowe 270 programów w CCleaner.

Dodatkowe 270 programow w CCleaner. Dodatkowe 270 programów w CCleaner.CCleaner to jedno z najpopularniejszych narzędzi do oczyszczania komputera, o którym każdy pewnie słyszał. Jest on ciągle rozwijany i zawiera sporą bazę wspieranych programów, po których jest w stanie „posprzątać”. Jak wiadomo, nic nigdy nie jest na tyle dobre, aby nie mogło być lepsze. Tak samo i w tym przypadku, ponieważ powstała aplikacja, która rozszerza możliwości czyszczenia dla ponad 270 nowych programów, których CCleaner domyślnie nie wspiera.

Jeśli mamy już zainstalowany program CCleaner i chcemy skorzystać z możliwości czyszczenia po dodatkowych 270 programach, musimy użyć małej aplikacji o nazwie CCEnhancer. Nie wymaga instalacji i możemy z niej skorzystać na każdym systemie operacyjnym Windows. Warunek to posiadanie .NET Framework 3.5.

Pobieramy program i uruchamiamy. Teraz wystarczy jedynie pobrać nową bazę danych za pomocą przycisku „Download Latest” i uruchomić CCleaner. Nowe programy dodane do bazy będą miały szarą czcionkę i gwiazdkę na końcu. Obsługa programu nie uległa zmianie. Zaznaczamy, odznaczamy i czyścimy.

Inne wpisy:

dodatkowe-270-programow-w-ccleaner

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie