|  | 

Cs dla początkujących

Dragon Ball

Pamiętasz tę kreskówkę ? Taaak ! To wspaniałe dzieło Akiro Toriyamy, które dziś przeżywa swoją drugą młodość ! Sam pamiętam czasy mojego dzieciństwa, kiedy to godzinami wpatrywałem się w ekran telewizora i śledziłem przygody Songa i jego przyjaciół. Może odświeżę Wam trochę pamięć co do treści zawartej w Dragon Ball.

Na samym początku, Goku żyjąc w izolacji cywilizacji spotyka Bulmę, która szuka kryształowych kul. Tak się składa, że nasz mały bohater posiada jedną z nich, ponadto postanawia pomóc Bulmie w szukaniu reszty. Czeka ich mnóstwo niesamowitych przygód pod czas których nawet ocalą ziemię.

Dragon Ball Z jest drugą odsłoną tej serii. Już na samym początku Goku jest 24-letnim mężczyzną i wiedzie szczęśliwe życie z żoną ChiChi i synem Son Gohanem. I tak by mogło trwać dalej gdyby nie przybycie nieznanego brata Goku, Raditza który przybył na Ziemię by ją podbić. Mówi Goku, że pochodzą z innej planety, z najpotężniejszej rasy Sayja-Jin a ich przeznaczeniem jest podbijanie kolejnych planet. Co się stanie dalej ? Zobaczcie sami )

Trzecią i ostatnią odsłoną serii jest Dragon Ball GT jednak nie jest to już dzieło Akiro zatem nie będę o nim opowiadał.

Inne wpisy:

dragon-ball

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Urządzenie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Wyzwanie okazuje się podwójnie trudne, jeśli jesteśmy zobligowani do stworzenia dziecięcej aranżacji na niewielkim metrażu. Jeśli szukasz inspiracji, jak stworzyć dziecięcy pokój w niedużym mieszkaniu jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, jak urządzić pokój dziecka na niewielkim metrażu i o czym należy pamiętać, żeby aranżację można

  • Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44: Gra, przeglądarkowa Nebula 44 jest komiczną grą strategiczną. A co w niej jest takiego ciekawego? Mianowicie będziemy budować swoją bazę na planecie, zbierać surowce i tworzyć nowe ekspansje. Ale to już nic nowego. Jedno co jest tu naprawdę godne uwagi to grafika, warto na nią rzucić oko. Gra Nebula 44