|  | 

Cs dla początkujących

Drużyna to podstawa

Drużyna to podstawa

Gra Counter Strike jest rogrywką drużynową. Bez skutecznego i zepołowego działania nie ma wygranej. Jeżeli nie jesteś zżtyty ze swoimi kolegami z drużyny do tego stopnia żeby prawie przewidywać ich ruchy, to przyjdzie inna drużyna która rozumie się lepiej niż Twoja i zwyczajnie spuści Wam łomot. Pamiętaj o tym, że podstawą jest zrozumienie i odpowiednia hierarchia, lider, strzelcy oraz snajper. Godziny wytrwałych treningów i docierania charakterów w grze są równie ważne, co indywidualne umiejętności każdego z graczy.
Stwórz z nami spis lig!

Już nie długo na naszej stronie otrzymacie dokładne recenzje i opisy wszystkich lig, meczów oraz turniejów Counter Strike Global Offensive wraz z rozróżnieniem na kategorie czy przeznaczone są dla profecjonalnych graczy turniejowych, czy próg wejścia jest dostępny dla zwykłych steamowych szaraczków. Jeżeli jesteś zainteresowany kotnaktem z nami, chciałbyś zgłosić swój turniej lub ligę do naszej strony, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Chętnie dodamy informację o Twojej imprezie esportowej w naszej bazie danych!

Staramy się zaagregować imprezy związane z CS:GO oraz pomóc wypromować mniejsze inicjatywy związane z turniejami CSGO dla początkujących. Naszą pomoc oferujemy za darmo! Tutaj nikt nie zarzuci Ci, że reklamujesz swoją stronę lub imprezę bez po rozumienia z administracją serwisu. Chcemy aby wszelkiej maści nawet małomiasteczkowe imprezy (bez urazy dla wszystkich mieszkańców małych miasteczek i wsi! W Was też drzemie potencjał CSowego profesjonalnego gracza!) miały możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Uważamy że esport jest tak samo angażujący i interesujący jak standardowe dyscypliny sportowe. Dlatego warto tworzyć zrzeszenia, organizacje i kluby które skupiają w okół siebie pasjonatów elektrocznicnej rozgrywki. Sprawmy aby esport był traktowany na równi ze sportem!

Inne wpisy:

druzyna-to-podstawa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Urządzenie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Wyzwanie okazuje się podwójnie trudne, jeśli jesteśmy zobligowani do stworzenia dziecięcej aranżacji na niewielkim metrażu. Jeśli szukasz inspiracji, jak stworzyć dziecięcy pokój w niedużym mieszkaniu jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, jak urządzić pokój dziecka na niewielkim metrażu i o czym należy pamiętać, żeby aranżację można

  • Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44: Gra, przeglądarkowa Nebula 44 jest komiczną grą strategiczną. A co w niej jest takiego ciekawego? Mianowicie będziemy budować swoją bazę na planecie, zbierać surowce i tworzyć nowe ekspansje. Ale to już nic nowego. Jedno co jest tu naprawdę godne uwagi to grafika, warto na nią rzucić oko. Gra Nebula 44