|  | 

Informatyka

Empty Folder Remover

Empty Folder Remover
Wersja: 2.2

720.6 KiB
262 Pobrań
Szczegóły

Fast Empty Folder Finder.

Program o znacznie większych możliwościach. Umożliwia nam m.in zarządzanie wyjątkami, czy też skanowanie jednocześnie nie tylko wybranego folderu lub dysku, ale wielu miejsc na raz. Można np dodać wszystkie partycje, aby przeskanować od razu cały komputer.

Fast Empty Folder Finder 300×178 Programy do usuwania pustych folderów.

Przyciskiem „Scan Locations” dodajemy miejsca do skanowania. Po skanowaniu, zaznaczamy pliki w menu List -> Check -> All i po zaznaczeniu folderów do usunięcia, możemy wybrać między dwoma trybami usunięcia (wolnym do kosza i szybkim permanentnym z dysku) pod przyciskiem „Delete Checked„. Na wszystkich partycjach, aplikacja znalazła 2324 pustych folderów.
Fast Empty Folder Finder
Fast.Empty.Folder.Finder.Setup.exe
Wersja: 2.6

324.4 KiB
124 Pobrań
Szczegóły

Remove Empty Directories.

Program ze zdecydowanie większą ilością opcji konfiguracji. Daje nam kontrole m.in nad typami plików i folderów, które mają zostać zignorowane lub pominięte, umożliwia integrację z eksploratorem. Wyniki wyświetlone zostają w formie drzewa z możliwością rozwijania i zwijania poszczególnych poziomów w strukturze drzewa.

Remove Empty Directories 300×266 Programy do usuwania pustych folderów.

Przycisk „Delete folders” usuwa wszystkie znalezione puste foldery. Na wszystkich partycjach, aplikacja odnalazła w sumie 1318 zbędnych folderów przy domyślnych ustawieniach.

Inne wpisy:

empty-folder-remover

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie