|  | 

Cs dla początkujących

Eventy prozdrowotne

Eventy prozdrowotne (2)Choroby są rzeczą, której stara się unikać każdy człowiek, z większym bądź mniejszym skutkiem. Czy jest ważne to czy chorujemy? Dla nas może nie, ale prawdę mówiąc co innego powie nasz pracodawca, któremu nie będzie na rękę nasza nieobecność.
Problemy mogą pojawić się także, jeśli choroba na którą chorujemy okażę się trudna do zdiagnozowania i wyleczenia.
Czy należy się wtedy załamywać? Moim zdaniem nie, gdyż z każdej sytuacji płynie jakiś wniosek i nauka, którą możemy przekazać innym.
Skupmy się na tej wiedzy – czy poprzez swoje doświadczenia nie możemy edukować i przestrzegać innych? Moim zdaniem osoby, które same przeszły przez „piekło danej choroby”, są idealnymi nauczycielami, dzięki którym można lepiej poznać daną chorobę, a także jej objawy i sposoby aby się przed nią uchronić. W jaki sposób można to zrobić? Najprostszym sposobem wydają się być eventy prozdrowotne, na których możemy przedstawić swoje doświadczenia, cierpienia, sposoby dzięki którym daliśmy radę jak i oferować wsparcie mentalne, które jest niezwykle ważne podczas choroby.

Inne wpisy:

eventy-prozdrowotne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Urządzenie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Wyzwanie okazuje się podwójnie trudne, jeśli jesteśmy zobligowani do stworzenia dziecięcej aranżacji na niewielkim metrażu. Jeśli szukasz inspiracji, jak stworzyć dziecięcy pokój w niedużym mieszkaniu jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, jak urządzić pokój dziecka na niewielkim metrażu i o czym należy pamiętać, żeby aranżację można

  • Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44: Gra, przeglądarkowa Nebula 44 jest komiczną grą strategiczną. A co w niej jest takiego ciekawego? Mianowicie będziemy budować swoją bazę na planecie, zbierać surowce i tworzyć nowe ekspansje. Ale to już nic nowego. Jedno co jest tu naprawdę godne uwagi to grafika, warto na nią rzucić oko. Gra Nebula 44