|  | 

Turnieje w cs go

Ligi Counter Strike – wybierz tą która odpowiada Ci najbardziej!

Następą platformą wspirającą tym razem drużynowe rozgrywki jest ESL – Electronic Sports League. Organizowane są tam turnieje najczęściej sponsorowane wieloma cennymi nagrodami w trybach 1v1, 2v2, 5v5. Jest to jedno z miejsc, gdzie może ziścić się Wasz „gamingowy sen”, ESL bowiem często na przełomie marca i kwietnia organizuje otwarty dla wszystkich turniej kwalifikacyjny, którego zwycięzcy mogą wziąć udział w Mistrzostwach Polski turnieje CS:GO, organizowanych corocznie w Katowicach.

Ciekawą alternatywą jeżeli jesteśmy przekonani o swoich umiejętnościach oraz chcielibyśmy „zainwestować” w naszą gre jest liga ESEA. W przeciwieństwie do innych tego typu przedsięwzięć, jest to platforma płatna, dzięki czemu oferuje ona dużo wyższej jakości rozrywkę.

Poprzez płatność za uczestnictwo w lidze, turnieje cs go tam organizowane cecują siędużo mniejszym pradopodobieństwem spotkania problematycznych młodych graczy, którzy często utrudniają życie innym członkom swojej drużyny czy przeciwnikom, jako tokstyczny sposód odreagowania.

Profesjonalna platforma Gfinity, wielu osobom napewno bardzo dobrze znana poprzez obserwowanie czołowych polskich graczy streamujących na Twitchu, jak chociażby Izaak.

Liga przeznaczona jest jednak dla graczy z wyższej półki. Więc jeżeli nie czujesz, że Twoje umiejętności są na wystarczającym poziomie aby stanąć do walki w turnieju z graczami robiącymi to na co dzień profesjonalnie, radzimy rozpoczęcie od przygody od innych lig esportowych.

Kolejna strona która oferuje nam zbieranie wirtualnej waluty. Po zarejestrowaniu się w serwisie PvPro do dyspozycji otrzymujemy określoną pule wirtualnych coins’ów za które możemy wykupywać dostęp do gier. Można uczestniczyć w grach, do których nie trzeba wykupywać dostępu poprzez wirtualną walute, ale i nagrody ze zwycięzca w takiej rozgrywce czy turnieju są natrualnie dużo mniejsze.

Strona ta polecana jest dla graczy, którzy kolekcjonują skiny, które w dużej mierze stanowią tutaj nagrody za wygrane mecze.

Inne wpisy:

ligi-counter-strike-wybierz-ta-ktora-odpowiada-ci-najbardziej

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Opis (Recenzja) gry Pionierzy

    Opis (Recenzja) gry Pionierzy

    Opis (Recenzja) gry Pionierzy: Gra przeglądarkowa Pionierzy jest najnowszą propozycją od portalu społecznościowego Nasza Klasa. Wcielimy się tutaj w rolę początkującego farmera, który nie musi jedynie dbać o swoje gospodarstwo, ale również o wyżywanie i życie swoich domowników. W grze Pionierzy zadbamy o nasze działki pełne roślin, a także o liczne zwierzęta jak kury, kaczki

  • Opis (Recenzja) gry Pirates Saga

    Opis (Recenzja) gry Pirates Saga

    Opis (Recenzja) gry Pirates Saga: Gra przeglądarkowa Pirates Saga gdzie możesz przeistoczyć się w pirata i zdobywać cenne surowce. Przed tobą wiele przygód i inspirujących podbojów. Zbieraj surowce dzięki nim kupisz nowe przedmioty. Jeśli pokonasz przeciwnika zyskujesz nagrody i tym samym doświadczenie, które ci się bardzo przyda jako piratowi. Łap egzotycznie zwierzęta i przewóz je