|  | 

Turnieje cs go

Opis (Recenzja) gry Paradise Club

Opis (Recenzja) gry Paradise Club:

Czy jesteś zmęczony wykonywaniem codziennych obowiązków? Chcesz odpocząć i spędzać czas z przyjaciółmi? Paradise Club, niedawno uruchomiona gra przeglądarkowa przez IZ Games (Adventure Park), jest zabawną społecznościową aplikacją, gdzie można uruchomić własny ośrodek wypoczynkowy, do obsługi wszystkich rodzajów turystów. Znajdziemy tutaj łącznie dwadzieścia różnych postaci zawartych w fabule, a ją możemy podzielić na dwadzieścia siedem rozdziałów. Choć może zabrzmi to nieco skomplikowanie to główny cel gry jest bardzo prosty- musimy zrobić wszystko, aby poprawić reputację naszego klubu.
Kiedy już uruchomimy nasz ośrodek w grze Paradise Club to całe wybrzeże zostanie zalane falami turystów, a my musimy zaspokoić ich najbardziej wyszukane potrzeby, gdyż to właśnie oni są naszym głównym źródłem dochodu.

Opis (Recenzja) gry Penguin Farmer:

Penguin Farmer to gra przeglądarkowa – farmerska, gdzie jako pingwin wcielamy się w rolę farmera. Na początku otrzymamy własny ogród, o który musimy zacząć dbać dzień w dzień. Sadzimy troszkę warzyw i po ich podlaniu możemy zbierać już pierwsze plony. W grze znajdziemy wiele śmiesznie wyglądających pingwinów, ale niezwykle pracowitych i ambitnych. Możemy sadzić w swoim ogrodzie przeróżnego rodzaju rośliny, a w między czasie upiększać go wspaniałymi dekoracjami. Ważne jest, aby w grze Penguin Farmer mieć wciąż oko na zakładkę handel, gdyż właśnie dzięki niemu będziemy w staniu utrzymać nasz ogród.

Inne wpisy:

opis-recenzja-gry-paradise-club

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Opis (Recenzja) gry Panda Jam

    Opis (Recenzja) gry Panda Jam

    Opis (Recenzja) gry Panda Jam: Gra na facebooku Panda Jam jest idealną grą dla małych dzieci, ale też ciekawą i niestresującą rozrywką dla ludzi w każdym wieku. Gracz staje przed zadaniem sprowadzenia z wielkiego muru małych pand na sam dół, aby to uczynić musimy znajdować co najmniej trzy takie same cegiełki i je likwidować. Czyli

  • Rozgrywaj mecze CS:GO i pokaż się szerszej publiczności

    Rozgrywaj mecze CS:GO i pokaż się szerszej publiczności

    Aby stać się zawodowym oraz profesjonalnyn graczem CS:GO należy całkowicie oddać się tej dziedzinie i esportowej wirtualnej rywalizacji. Jak przy każdej umiejętności w której chcemy stać się perfekcyjni, wymagane jest zrzeczenie się wygód oraz wielu przyjemności w życiu. Poświęcenie maksymalnej ilości czasu na mecze cs go treningi i doskonalenie gamingowych umiejętności. Wydawać by się mogło,