|  | 

Informatyka

Przywracanie zapomnianych haseł w Google Chrome.

Przywracanie zapomnianych haseł w Google Chrome.

Przywracanie zapomnianych hasel w Google Chrome. Przywracanie zapomnianych haseł w Google Chrome.Większość osób korzysta z funkcji zapamiętywania haseł oferowanych przez przeglądarki. Niektórzy uważają, że to niebezpieczne, ale nie można temu rozwiązaniu odmówić praktyczności. Nie wszędzie zapamiętujemy jednak hasła a i sama funkcja zapamiętywania czasami zawodzi, więc hasło trzeba wpisywać ręcznie. Gdy zawiedzie nas pamięć, a opcja przypomnienia hasła nas przerasta, możemy skorzystać z aplikacji, która pomoże użytkownikom Google Chrome odzyskać hasło.

Aplikacja ChromePass na samym starcie daje nam wgląd we wszystkie użyte hasła i nazwy. Wystarczy znaleźć interesującą nas stronę i przepisać hasło. Wybrane wyniki możemy również zapisać do pliku, jakby ktoś chciał mieć niektóre hasła zawsze przy sobie.

Program nie wymaga instalacji, jak również jest w pełni darmowy. Wspiera wszystkie wersje Google Chrome, oraz Chrome Canary. Do pobrania spolszczona wersja programu.

Program może zostać rozpoznany jako zainfekowany, jednak nie posiada żadnych „dodatków” i można go bezpiecznie używać.

Inne wpisy:

przywracanie-zapomnianych-hasel-w-google-chrome

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie