|  | 

Cs dla początkujących

Zbliżające się hity na konsole

Rok 2008 przyniósł za sobą wiele świetnych i grywalnych gier na różnorakie platformy sprzętowe. Generalnie zarówno użytkownicy Nintendo Wii, PlayStation 3, jak i konsoli Xbox 360 nie mieli powodów do narzekań, jeśli chodzi o ilość gier, w jakie można pograć w okresie przedświątecznym. Bez względu na preferencję, wiek, czy posiadaną konsolę wydawcy zarówno polscy, jak i zagraniczni przygotowali masę świetnych gier, jakie bez problemu można było zakupić. Taki właśnie był rok 2008 i wszystko wskazuje na to, że rok 2009, a przynajmniej jego końcówka również będzie ciekawa. Bo przecież zmierza w naszym kierunku kilka pewnych hitów, a wystarczy wspomnieć tylko o kilku z nich.

Uncharted 2, to gra przygotowywana przez świetne skądinąd studio Naughty Dog specjalnie dla PlayStation 3. Uncharted 2 przedstawia historię Nathana Drake’a, który w kolejnej, drugiej już odsłonie gry będzie poszukiwał statków sławnego odkrywcy – Marco Polo. Twórcy obiecują wykorzystać w pełni możliwości PlayStation 3, a sądząc po pierwszych screenach wiedzą co robią.

Dante’s Inferno to z kolei gra ze stajni Redwood Shores, której wydawcą i zarazem silnym promotorem została firma Electronic Arts. O co chodzi? Otóż historia opowiedziana w Dante’s Inferno oparta będzie na motywach słynnego utworu literackiego włoskiego pisarza – Dante Alighieri – Boska Komedia. Szykuje się łakomy kąsek dla fanów mrocznych i piekielnych klimatów, a za tytuł ten osobiście trzymamy kciuki.

Ostatnią grą, o której chcę napisać jest Halo 3: ODST, zwana wcześniej pod nazwą Halo 3: Recon. Tytuł ten zapowiedziany został przez Bungie już jakiś czas temu. Pomijam tutaj samą rozgrywkę kampanii dla pojedynczego gracza, ale to czego możemy się spodziewać, to ponownie świetny tryb multiplayer. I na to mówiąc szczerze liczę.

Inne wpisy:

zblizajace-sie-hity-na-konsole

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Jak urządzić pokój dziecka na małym metrażu?

    Urządzenie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Wyzwanie okazuje się podwójnie trudne, jeśli jesteśmy zobligowani do stworzenia dziecięcej aranżacji na niewielkim metrażu. Jeśli szukasz inspiracji, jak stworzyć dziecięcy pokój w niedużym mieszkaniu jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, jak urządzić pokój dziecka na niewielkim metrażu i o czym należy pamiętać, żeby aranżację można

  • Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44

    Opis (Recenzja) gry Nebula 44: Gra, przeglądarkowa Nebula 44 jest komiczną grą strategiczną. A co w niej jest takiego ciekawego? Mianowicie będziemy budować swoją bazę na planecie, zbierać surowce i tworzyć nowe ekspansje. Ale to już nic nowego. Jedno co jest tu naprawdę godne uwagi to grafika, warto na nią rzucić oko. Gra Nebula 44