|  | 

Informatyka

Jak zainstalować starsze dodatki do Firefox 4?

mozillafirefoxgb5 150×150 Jak zainstalować starsze dodatki do Firefox 4?Niedawno pojawiła się beta wersja przeglądarki Firefox 4.0. Mnóstwo osób zaczęło korzystać z tej wersji mimo iż to wczesna wersja testowa, a i dodatków do wersji 4.0 praktycznie nie ma, a jeżeli już są, to jest ich niewiele. Pokażę Wam sposób, jak uruchomić starsze dodatki pod nową wersją przeglądarki. Oczywiście, nie każdy będzie kompatybilny, jednak na pewno znajdą się działające rozszerzenia.

Uruchamiamy zatem naszego Firefoxa i w pasku adresu wpisujemy “about:config“.

Przechodzimy dalej i tworzymy nowy klucz typu Boolean. Klikamy PPM gdziekolwiek, następnie wybieramy New -> Boolean. W pierwszym oknie, które nam się pojawi wpisujemy nazwę. Czyli “extensions.checkCompatibility.4.0b“, a w drugim oknie wybieramy wartość “False“.

Niebieskie 4.0b to wersja przeglądarki, z której korzystamy. Zawsze dodajemy prawidłowy numer. Jeśli więc przyjdzie nam korzystać z wersji 4.0, to w nazwę klucza wpisujemy tylko 4.0.

To wszystko. Możemy teraz uruchomić naszą przeglądarkę ponownie i sprawdzić czy stare rozszerzenia są kompatybilne.

Inne wpisy:

jak-zainstalowac-starsze-dodatki-do-firefox-4

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie