|  | 

Informatyka

Napraw: Gadżety pulpitu przestały działać.

Napraw: Gadżety pulpitu przestały działać.

Napraw Gadzety pulpitu przestaly dzialac. Napraw: Gadżety pulpitu przestały działać.Gadżety w systemie Windows po debiucie w Windows Vista zostały przeniesione także do 7. Jednak już nie w postaci wąskiego paska z prawej strony, a jako powłoka całego pulpitu. Gadżety nie są wolne od błędów i awarii. Tak jak i wszystko w Windows, kiedyś może nagle z niewyjaśnionych przyczyn przestać działać. ja sam ostatnio miałem problem, kiedy wszystkie gadżety zniknęły a ułożenie nowych nie było możliwe. Jest sposób by to naprawić.

Aby przywrócić nasze gadżety do działania, musimy włączyć wiersz polecenia. Otwieramy menu START i wyszukujemy “cmd” lub “wiersz polecenia” i uruchamiamy jako administrator. Klikamy na wyniku PPM i wybieramy opcję “Uruchom jako administrator“.

Wpisujemy teraz komendy, które mają na celu przerejestrowanie plików potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania gadżetów. Poniżej podaję trzy komendy, które przepisujemy do wiersza polecenia. Po każdej z nich wciskamy enter. Po kolei:

regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll
regsvr32 jscript.dll

Wpisanie komend to wszystko co musieliśmy zrobić. Uruchamiamy komputer ponownie, aby zobaczyć, czy to co zrobiliśmy przyniosło żądany efekt. Jest to sposób, który powinien pomóc.

Inne wpisy:

napraw-gadzety-pulpitu-przestaly-dzialac

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie