|  | 

Informatyka

Napraw: Ukryte foldery.

Napraw: Ukryte foldery.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napraw: Ukryte foldery.

folder 150×150 Napraw: Ukryte foldery.Opcja “ukryte pliki i foldery”, umożliwia ukrycie dowolnego pliku/folderu i każdy z tej opcji korzystał pewnie nie raz. Wie jak działa i co musi zrobić by folder został ukryty oraz z powrotem przywrócony, jednak co zrobić gdy opcja “pokaż ukryte pliki i foldery” nie zadziała? Pokażę Wam krok po kroku sposób na przywrócenie tej opcji do działania.

Na samym początku sprawdz jeszcze raz czy opcja “Pokaż ukryte pliki i foldery” jest na 100% zaznaczona, w tym celu wejdz kolejno do Moj Komputer -> Narzędzia -> Opcje Folderów -> Widok, pojawi sie rozwojana lista poszukaj “Ukryte Pliki i Foldery” i zobacz czy opcja “Pokaż ukryte pliki i foldery” jest zaznaczona. Jeżeli tak, a foldery nadal sie nie pojawiły, przeczytaj reszte tego artykułu.

Otwórz notatnik, następnie wklej do niego:

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced] “SuperHidden”=dword:00000001
“Hidden”=dword:00000001
“ShowSuperHidden”=dword:00000001

Po wpisaniu formuły, przejdź do Plik -> Zapisz jako, zamieniasz w “Zapisz jako typ” z dokumenty tekstowe (*.txt) na Wszystkie Pliki a dokument nazwij FIX.REG. Zapisz go, a nastepnie przejdź do miejsca gdzie został zapisany i go otwórz, pojawi sie informacja którą trzeba potwierdzić, aby dodać wpis do rejestru.

Jeżeli wyżej wymieniona propozycja naprawy nie pomoże, przeskanuj swój komputer programem ComboFIX, umożliwia on usunięcie różnych infekcji.

Inne wpisy:

napraw-ukryte-foldery

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie