|  | 

Informatyka

Naprawa problemów z siecią w Windows 7.

Naprawa problemów z siecią w Windows 7.
Naprawa problemow z siecia w Windows 7. 150×150 Naprawa problemów z siecią w Windows 7.Dla Windows 7 powstają coraz ciekawsze programy. Już nie tylko Microsoft łata i naprawia swój produkt, ale także zwykli użytkownicy. Powstają dzięki temu aplikacje, które za pomocą paru kliknięć, naprawiają w pewnym stopniu nasz system. Tym razem znalazłem prosty i programik, który pomaga naprawić pewne problemy z siecią w Windows 7. Wiele osób ma problemy z połączeniami sieciowymi pod tym systemem, więc może ta aplikacja się na coś przyda.

Program, który mnie tak zaciekawił to po prostu Complete Internet Repair. Nie musimy go instalować i działa bez problemu z systemem Windows 7 i Vista w architekturze 32 i 64-bit.

Nie jest on zbyt skomplikowany. W głównym oknie w okienkach po lewej stronie zaznaczamy działania programu i następnie klikamy duży przycisk „Go!”. Jeśli chcemy wykonać tylko jedną z nich, możemy kliknąć na strzałkę obok danej opcji.

Naprawianie sieci z Complete Internet Repair 230×300 Naprawa problemów z siecią w Windows 7.

A program umożliwia nam m.in wyczyszczenie historii Windows Update, odnowić połączenia internetowe, zresetować protokół TCPI/IP czy też naprawić Internet Explorer 8. Po szczegółowe informacje dotyczące możliwości, zapraszam na główną stronę programu.

Inne wpisy:

naprawa-problemow-z-siecia-w-windows-7

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie