|  | 

Informatyka

Napraw: Zablokowany menedżer zadań.

Napraw: Zablokowany menedżer zadań.

Napraw Zablokowany menedzer zadan. 150×150 Napraw: Zablokowany menedżer zadań.Menedżer urządzeń to podstawowa opcja w systemie Windows, za pomocą takiej funkcji możemy np.: zakończyć działanie określonej aplikacji, procesów lub sprawdzić wydajność komputera. Jednak dla wielu z was, opcja ta może być wyłączona, z różnych przyczyn. Opisze jak prosto i łatwo przywrócić go z powrotem do działania. Co zrobic gdy skrót klawiszowy Ctrl+Alt+Delete nie działa, a napis „Menedżer zadań” po kliknięciu prawym klawiszem myszki na pasku zadań, jest zablokowany.
Dla systemów Windows XP, Vista i 7:

Jedną z prostych opcji jest włączenie go w rejestrze systemu, dlatego przechodzimy do START -> Uruchom i wyszukujemy „gpedit.msc„. Następnie przechodzimy kolejno do Konfiguracja użytkownika -> Szablony administracyjne -> System -> Opcje klawiszy Ctrl + Alt + Del. Otwieramy dwukrotnym kliknięciem opcję o nazwie „Usuń menedżera zadań„. Zmieniamy jej wartość na „Wyłączoną” i zapisujemy zmiany. Funkcja ta jest dostępna tylko na koncie Administratora.
Dla systemów Windows bez dostępu do gpedit:

Przechodzimy kolejno do START-> Uruchom i wyszukujemy „regedit„. Udajemy się do
[HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Policies\ System]. Tworzymy tutaj nową wartość DWORD, o nazwie „DisableTaskMgr” i nadajemy jej wartość 0. Klikamy w tym celu PPM -> Nowy ->Wartość DWORD.

Od tej pory menedżer urządzeń jest odblokowany.

Inne wpisy:

napraw-zablokowany-menedzer-zadan

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie