|  | 

Informatyka

Przywracanie domyślnych ustawień w IE9.

Przywracanie domyślnych ustawień w IE9.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przywracanie domyślnych ustawień w IE9.

Przywracanie domyslnych ustawien w IE9. 150×150 Przywracanie domyślnych ustawień w IE9.Czasami “zapchana”, z duża ilością niepotrzebnych wtyczek, złej konfiguracji, przeglądarka Internet Explorer, może was narażać na niebezpieczeństwo np: włamanie się przez osoby nieupoważnione na twój komputer lub po prostu taka przeglądarka powoduje że komputer jest wolniejszy. Zła konfiguracja może również spowodować że przeglądarka przestaje w ogóle działać. Opisze w jaki sposób i jakiego programu użyć by przywrócić przeglądarkę Internet Explorer do domyślnej konfiguracji.

Potrzebujemy programu o nazwie “IE Restorator“, link do pobrania znajduje się na końcu tego artykułu. Jest on dostępny w wersji Freeware. Bardzo krótki poradnik który może naprawić twoje problemy z przeglądarką Internet Explorer.

Przywracanie domyslnych ustawien w IE 9 155×300 Przywracanie domyślnych ustawień w IE9.

W programie znajduje się wiele opcji dotyczących konfiguracji przeglądarki Internet explorer, my jednak będziemy korzystać z jednej.

Mianowicie, chodzi o funkcję pod przyciskiem “Reset IE“. Służy ona do całkowitego przywrócenia ustawień domyślnych. Po tej czynności 99% problemów z twoją przeglądarką zniknie, a ty możesz znów cieszyć się internetem.

IE Restorator

Inne wpisy:

przywracanie-domyslnych-ustawien-w-ie9

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.

    Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista. Programy do konfiguracji i optymalizacji Windows 7 oraz Vista.Jak wiemy, każdy nowy system operacyjny Windows, wymaga coraz więcej miejsca i silniejszego komputera. Nie każdy może pozwolić sobie na płynną i bezproblemową pracę z Windows 7, a tym bardziej z Windows Vista. Jednak można je na różne

  • Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.

    Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9. Tworzenie kopii zapasowej Internet Explorer 9. Pełna kopia zapasowa Internet Explorer 9.Kopia zapasowa przeglądarki jest dla wielu osób ważnym elementem. Ponowna instalacja systemu usuwa wszystkie nasze dane przeglądarki, czyli historię, zapisane hasła i inne ustawienia, których raczej nie chcieliby?my się pozbywać. Dziś? przedstawię wam aplikację, dzięki której stworzymy kopie